Kronikė e Zezė

Krujė, burri qėllon gruan me sėpatė

Bota Sot | 21.10.2012 17:33
Krujë, burri qëllon gruan me sëpatë

Njė tjetėr krim brenda familjes i shtohet listės sė grave tė dhunuara nga bashkėshortėt e tyre. Ngjarja ka ndodhur nė Krujė, ku burri ka qėlluar me sėpatė gruan e tij.

Sipas tė dhėnave tė para, autori ėshtė identifikuar si Bashkim Zogu, 34 vjeē. Si pasojė e goditjes me sėpatė, gruaja ka mbetur e plagosur rėndė dhe ndodhet nė gjendje kritike pėr jetėn nė spital.

Policia e mbėrritur ne vendin e ngjarje ka nisur hetimet pėr zbardhjen e saj. Dyshohet se shkak i ngjarjes tė jetė bėrė xhelozia, por hetimet me siguri do tė sqarojnė mė shumė.

Komentet

Komente (4) | Kthehu

ZEUSI I PELLAZGVE.me kan ne vendin tan kisha filluar me shkrue poezi.hehehehe.

xy-xy-xy @ 22/10/2012 15:12

O SHABAN ARUSHA ASKUSH NUK MUNDET ME NXIT APO ME JA IMPONU ASKUJT TE JETOJ ME ZOR APO ME DHUNE, SE AJO PUNE NUK KA FRYT APO EFEKT NE JET I BINDUR JAME PER KET NE JET,E JU MUNDENI ME SHKRUA QKA TE DONI,SE LEHT ESHTE VETEM ME SHKRUA TEORIKISHT,PO JAN DO LIGJE TE UNIT TE SHPIRTIT TE PSIKES TE JETES TE UNIVERSIT QE NUK MUND TE I NRYSHOJ NJERI PER QEFET E VETA DHE PER SHPIRNGUSHTESIT E VETA,PO FALE NATYRES DHE JAME IGEZUAR QE EGZISTOJNE KETO LIGJE NE VETE QE E KANE FUQIN MBRENDESIN E QDO NJERIU APO NE UNIN E QDO INDIVIDI O SHABAN ARUSHA

ZEUSI I PELLAZGVE,@ @ 21/10/2012 23:20

Burra se jo mahi.... Shesin trimėri tek gratė , leht ėshtė me pėrdorė dhunė tek gruaja dhe fėmijėt. Ka vend ku tregohet burrėria !

Mendime @ 21/10/2012 22:21

Nese ka pas dshmi te sakta se eka tradhtu ateher i lumt dora dhe nadaj tij sduhet te ngrihet kurrfar aktakuze...

SHABAN ARUSHA @ 21/10/2012 17:57