Kronikė e Zezė

Gjendet njė i vdekur nė aksin Shkodėr-Vau i Dejės

Bota Sot | 21.10.2012 17:00
Gjendet një i vdekur në aksin Shkodër-Vau i Dejës

Policia e Shkodrės njofton se ka gjetur tė vdekur anės rrugės njė shtetas tė identifikuar si Vladimir Mustafa. Sipas policisė, Mustafa u gjet nė aksin rrugor Shkodėr-Vau i Dejės, ndėrsa mėsohet tė ketė qenė duke ecur me motoēikletė, ka transmetuar BW.

Blutė e qytetit verior dyshojnė se vdekja e tij mund tė ketė ardhur si pasojė e ndonjė infarkti, por nuk pėrjashtohet as mundėsia e ndonjė aksidenti me motoēikletė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus