Kronikė e Zezė

Xhelozia, 34-vjeēari plagos me sėpatė bashkėshorten

Bota Sot | 21.10.2012 15:43
Xhelozia, 34-vjeçari plagos me sëpatë bashkëshorten

Krimi brenda familjes trondit sėrish vendin. Pas ngjarjes makabre nė Durrės, ku burri vrau me ēekiē ish-bashkėshorten nė sy tė fėmijėve tė mitur, njė tjetėr skenė e ngjashme ka ndodhur mbrėmjen e sė shtunės nė Krujė, por fatmirėsisht pa viktima.

Burime nga policia lokale bėjnė tė ditur se 34-vjeēari Bashkim Zogu ka plagosur me sėpatė bashkėshorten e tij 21-vjeēare Flutura Zogu.

Sipas policisė, 21-vjeēarja ėshtė transportuar me urgjencė drejt spitalit ushtarak, prej ku mėsohet se ėshtė nė gjendje tė rėndė.

Mėsohet se ngjarja ka ndodhur mbrėmjen e djeshme nė banesėn e ēiftit pas njė grindje pėr motive xhelozie. Policia arrestoi sot 34-vjeēarin Bashkim Zogu.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus