Kronikė e Zezė

Vdesė kėmbėsori nga goditja e motoēiklistit

Bota Sot | 14.10.2012 14:34
Vdesë këmbësori nga goditja e motoçiklistit

Njė motoēiklist ka goditur njė kėmbėsor duke i shkaktuar lėndime tė rėnda trupore, kurse mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimės, ka njoftuar Policia e Kosovės.

Aksidenti ka ndodhur nė rrugėn ”Tirana nė Prizren”, ku njė person duke drejtuar mjetin e tij motorik nga pakujdesia ka godit kėmbėsorin.

Sipas policisė, trupi i pa jetė ėshtė dėrguar pėr autopsi, kurse i dyshuar nė konsultim me prokurorin ėshtė arrestuar. (RTK)


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus