Vdesë këmbësori nga goditja e motoçiklistit - Bota Sot
Vdesë këmbësori nga goditja e motoçiklistit

Kronikë e zezë

E enjte, 25 gusht 2016

Vdesë këmbësori nga goditja e motoçiklistit

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 14:34

Një motoçiklist ka goditur një këmbësor duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore, kurse mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën ”Tirana në Prizren”, ku një person duke drejtuar mjetin e tij motorik nga pakujdesia ka godit këmbësorin.

Sipas policisë, trupi i pa jetë është dërguar për autopsi, kurse i dyshuar në konsultim me prokurorin është arrestuar. (RTK)

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test