Kronikė e Zezė

Polici i burgut pėrplas me makinė nėnėn me 2 fėmijėt, vdes 2-vjeēari

Bota Sot | 04.10.2012 14:53
Polici i burgut përplas me makinë nënën me 2 fëmijët, vdes 2-vjeçari

Njė aksident i rėndė automobilistik ėshtė shėnuar nė aksin Elbasan-Librazhd ku si pasojė ka gjetur vdekjen njė fėmijė 2-vjeēar.

Ngjarja ka ndodhur nė vendin e njohur si Xibrakė, kur njė automjet tip ‘Benz’ i drejtuar nga njė punonjės i burgut tė Peqinit ka pėrplasur shtetasen, Mimoza Poka qė mbante pėrdore 2 fėmijėt e saj, 2 dhe 4 vjec.

Vdekja ka qenė e menjėhershme pėr mė tė voglin prej fėmijėve, 2-vjeēarin I.Poka, kurse nė gjendje tė rėndė nė spital ėshtė dėrguar fėmija tjetėr, S.Poka, 4 vjeē.

E vetmja qė ka shpėtuar pa plagė ka qenė nėna e 2 fėmijėve.

Policia po heton rrethanat nė tė cilat ka ndodhur aksidenti


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus