Kronikė e Zezė

Modelja bie nga ballkoni ku mbahej konferenca, vdes nė vend

Bota Sot | 03.10.2012 22:12
Modelja bie nga ballkoni ku mbahej konferenca, vdes në vend

Njė modele 23 vjeēare ra nga ballkoni i njė ndėrtese dhe vdiq ndėrkohė qė zhvillohej njė konferencė.

Laura Pahomova, dyshohet se ka rėnė nga kati i 9-tė i njė ndėrtese nė Manchester duke pėrfunduar nė tokė e vdekur.

Policia ka thelluar hetimet pėr vdekjen e saj tė dyshimtė, pasi pėrballė ballkonit ku mendohet tė ketė rėnė 23 vjeēarja mbahej edhe konferenca.

Nė ndėrtesėn ku ra modelja konferenca mbahej nga Partia Laburiste, por gjithsesi nuk besohet qė gruaja tė ketė qenė delegate nė kėtė parti.

Laura, studente nė Blackburn College, kishte punuar pėr disa vite si modele dhe paguhej mjaft mirė, ndėrsa vdekja e saj ėshtė veshur me shumė dyshime.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus