Kronikė e Zezė

Durrės, 40-vjeēari plagoset nga kushėriri i tij

Bota Sot | 02.10.2012 16:03
Durrës, 40-vjeçari plagoset nga kushëriri i tij

Njė person u plagos me armė zjarri rreth orės 15:00 nė Xhafzotaj tė Durrėsit. Burime nga vendi i ngjarjes bėnė tė ditur se 40-vjeēari Musa Markaj u plagos me ēifte nga kushėriri i tij, pranė shkollės 9-vjeēare nė Xhafzotaj.

Momentalisht mbeten ende tė panjohura shkaqet e ngjarjes, ndėrkohė qė policia ndodhet nė vendngjarje dhe po punon pėr zbardhjen e krimit dhe kapjen e autorit Gazmend Markaj, i cili u largua nė drejtim tė paditur.

Policia bėri tė ditur se i plagosuri u transportua menjėherė nė spitalin e Durrėsit, prej ku mėsohet se ėshtė nė gjendje kritike pėr jetėn.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus