Kronikė e Zezė

E dhimbshme! Var veten 16-vjeēarja nė Korēė

Bota Sot | 02.10.2012 00:23
E dhimbshme! Var veten 16-vjeçarja në Korçë

Fund vendosi t’i jepte jetės nė moshė fare tė re, njė shtetase nė rrethin e Korēės.
Bėhet fjalė pėr 16-vjeēaren me iniciale XH.B. e cila ėshtė gjendur nga familjarėt e vetėvarur nė banesėn e saj, gjatė orėve tė pasdites sė ditės sė hėnė.

Ngjarja e dhimbshme ka ndodhur nė fshatin Symiz tė rrethit tė Korēės, ku 16-vjeēarja jetonte nė banesė me gjyshėrit e saj.

Ende nuk dihet motivi i kėtij akti tė kryer dhe nga ana e specialisteve tė hetimit tė krimit po punohet pėr zbardhjen dhe dokumentimin ligjor tė ngjarjes.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus