Kronikė e Zezė

Aksident me pasojė 2 tė vdekur nė Karbunarė

Bota Sot | 01.10.2012 20:31
Aksident me pasojë 2 të vdekur në Karbunarë

Lushnje, nga aksidenti edhe dy tė plagosur

Njė aksident i rėndė ka ndodhur nė Lushnje, nė zonėn e Karbunarės ku kanė humbur jetėn dy persona dhe kanė mbetur tė plagosur dy tė tjerė. Sipas informacioneve paraprake viktimat dhe tė plagosurit udhėtonin me motoēikletė. Ka qenė njė mjet ai qė ka pėrplasur dy motoēikletat, i cili ėshtė nga vendngjarja. Policia bėri tė ditur se aksidenti ka ardhur pėr shkak tė shpejtėsisė sė mjetit. Ėshtė konfirmuar tashmė qė viktimat janė dy tė rinj, ndėrsa tė plagosur, njė burrė e njė grua.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus