Kronikė e Zezė

Tiranė, plagosje me armė tek ish-Uzina Traktor, nė arrati autori

Bota Sot | 01.10.2012 08:54
Tiranë, plagosje me armë tek ish-Uzina Traktor, në arrati autori

Njė person ėshtė plagosur me armė zjarri sot paradite nė zonėn e ish-Uzinės sė Autotraktorėve nė Tiranė.

Policia dyshon se shtetasi Urim Marku ka plagosur me armė njė shtetas tjetėr dhe mė pas ėshtė larguar me njė automjet me targa tė huaja nė drejtim tė paditur.

Mbeten ende tė paqarta rrethanat e ngjarjes.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus