Kronikė e Zezė

53-vjecarja gjendet e dekompozuar, komshinjtė: 3 ditė pa e parė

Bota Sot | 08.09.2012 20:42
53-vjecarja gjendet e dekompozuar, komshinjtë: 3 ditë pa e parë

Njė 53-vjecare ėshtė gjetur e vdekur nė banesėn e saj, nė rrugėn ‘Asim Vokshi’ nė kryeqytet.

Burime nga policia e Tiranės bėjnė me dije se viktima Yllka Hasimi, ėshtė gjetur e dekompozuar nė banesėn e saj mbrėmjen e sotme, pas denoncimit pėr zhdukjen e saj nga banorėt e pallatit, tė cilėt kanė rrėfyer se nuk e kishin parė 53-vjecaren pej mėse tri ditėsh.

Policia pas gjetjes sė gruas e cila jetonte e vetme, po heton nėse ngjarja ka ndodhur pėr shkaqe natyrale apo rrethana tė tjera.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus