Fjalë prekëse të motrës për xhaxhin që ia vrau aksidentalisht vëllain - Bota Sot
Fjalë prekëse të motrës për xhaxhin që ia vrau aksidentalisht vëllain

Kosova

E premte, 21 shtator 2018

Fjalë prekëse të motrës për xhaxhin që ia vrau aksidentalisht vëllain

Më: 16 prill 2018 Në ora: 13:53
Xhaxhai dhe Edi Sopaj

Motra e 14 vjeçarit, Edi Sopaj të vrarë aksidentalisht nga xhaxhai i tij të shtunën që lamë pas, ka shkruar fjalë prekëse për të.

Ky incident ka ndodhur kur xhaxhai i tyre kishte shtirë me armë zjarri gjatë një ahengu familjar, duke e lënë të vdekur nipin e tij dhe duke plagosur veten.

Lajmin me FOTO e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test