Kosova

Jahjaga u nėnshkrua nė librin e zisė me rastin e vdekjes sė kryetarit tė Parlamentit tė Kroacisė

Bota Sot | 03.10.2012 15:54
Jahjaga u nënshkrua në librin e zisë me rastin e vdekjes së kryetarit të Parlamentit të Kroacisë

Presidentja e Republikės sė Kosovės, zonja Atifete Jahjaga, vizitoi sot Ambasadėn e Republikės sė Kroacisė nė Prishtinė, ku u nėnshkrua nė librin e zisė, tė hapur me rastin e vdekjes sė kryetarit tė Parlamentit tė Republikės sė Kroacisė, z.Boris Shprem.E mėrkurė, 03 tetor 2012
Duke ēmuar figurėn dhe veprėn e z.Shprem, Presidentja Jahjaga vlerėsoi lart kontributin e tij nė avancimin e marrėdhėnieve mes dy vendeve tona.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Kosova