Kosova

Dėshmia e Bllacės shihet si e panevojshme

Bota Sot | 11.09.2012 23:23
Dëshmia e Bllacës shihet si e panevojshme

Prokuroria e EULEX-it,me arsyetimin mbi dėshmin e Nazim Bllacės, e shohin si tė panevojshme dėshmin e tij kėshtu qė nuk do tė dėshmojė nesėr nė procesin "Bllaca 2.Disa burime thonė se Prokuroria e ka tėrheqė kėrkesėn pėr paraqitjen e Nazim Bllacės nė seancė.
Ditė mė parė mediat kanė raportuar se tė mėrkurėn ishte paraparė qė dėshminė e tij nė rastin "Bllaca 2" ta jap pėrsėri dėshmitari Nazim Bllaca.BS

Komentet

Komente (6) | Kthehu

Culi i mjere padyshim qe historia Serbe do ti jap merita kryetradhtarit Bllaca dhe jugosllavistave te tjere si Bllaca!

Trendelina @ 12/09/2012 16:45

@Culi, ti je jashteqitja e beogradit sbashku me ket Bllacen.o trutredhur e i mjere!

Aladini @ 12/09/2012 09:11

ka ba pare boll tash si intereson ma me rrejt

arsil_Peja @ 12/09/2012 08:21

Ngadal dhe sigurt,te gjithe do te pergjigjen.

Kreshnik Aliaj @ 12/09/2012 00:45

o deshmo bllace se hero i kosoves je se krejt keta kriminelat pleha jon o te pifsha uje per shnet ishalla perenija ta jep bekimin o burre kosove nip i kastriotit naji ke qel syt se nuk durohet kjo tradheti e kriminelave mbi kosove ishalla historia ta njef ket trimeri qe bere o burr kosove zoti ta shperblefet

culi @ 12/09/2012 00:36

ndoshta ka bere vetvrasje...

kamber hasani @ 12/09/2012 00:31