Policia bastis një shtëpi në Gjakovë - Bota Sot
Policia bastis një shtëpi në Gjakovë

Gjakova

E hënë, 24 shtator 2018

Policia bastis një shtëpi në Gjakovë

Më: 23 nëntor 2017 Në ora: 11:55
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi të njëjtit i është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK 47.

Sipas raportit policor, i dyshuari është arrestuar gjatë bastisjes së shtëpisë së tij.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregull.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test