Neymar mund të kalojë te Manchester United - Bota Sot
Neymar mund të kalojë te Manchester United

Futboll

E premte, 21 shtator 2018

Neymar mund të kalojë te Manchester United

Më: 16 prill 2018 Në ora: 08:39
Neymar

Neymar është i hapur për një kalim te Manchester United, sipas raportimeve nga mediumi spanjoll Don Balon.

Raportohet që ylli brazilian nuk është i lumtur me jetën e tij te Paris Sait-Germain, dhe Real Madrid llogaritet favorit në sigurimet e shërbimeve të tij.

Sidoqoftë, mediumi spanjoll tani pohon që Neymar është i hapur ndaj idesë që të kalojë në Old Trafford, pasi që edhe Djajtë e Kuq thuhet se janë gati që t’i ofrojnë 400 milionë euro për të.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test