Zidane – tifozëve: Të gëzohemi që e kemi Ronaldon - Bota Sot
Zidane – tifozëve: Të gëzohemi që e kemi Ronaldon

Futboll

E diel, 23 shtator 2018

Zidane – tifozëve: Të gëzohemi që e kemi Ronaldon

Më: 11 prill 2018 Në ora: 15:15
Zidane

Futbollisti portugez ka shënuar më shumë gola (40) sesa çdo lojtar tjetër në pesë ligat më të mira të Evropës këtë sezon në të gjitha garat, duke përfshirë dy në Ligën e Kampionëve në ndeshjen e parë ndaj Juventusit.

“Nuk po mendoj të jemi pa Cristiano Ronaldon, kjo është ajo që kemi dhe ne jemi të lumtur”, u tha Zidane gazetarëve.

“Ka shumë njerëz që ende kujtojnë Di Stefanon dhe me të drejtë kështu. Unë jam një nga ata njerëz. Ata gjithashtu do të kujtojnë Cristiano Ronaldon në këtë klub. Ne duhet t’a gëzojmë këtë lojtar. “, u shpreh tekniku francez.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test