Ronaldo blen automobilin më të fuqishëm në botë - Bota Sot
Ronaldo blen automobilin më të fuqishëm në botë

Futboll

E enjte, 20 shtator 2018

Ronaldo blen automobilin më të fuqishëm në botë

Më: 13 mars 2018 Në ora: 15:48
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo është i njohur për atë se i pëlqejnë veturat e shpejta dhe askush nuk çuditet se ai është bërë ambasador i Bugattit.

Ai ka blerë një veturë të kësaj marke me fuqi prej 1.500  kuaj fuqi, të cilën e ka zbukuruar me shenjën CR7.

Futbollisti i Real Madridit për këtë veturë ka paguar hiq më pak se 2.6 milionë euro.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test