Futbollisti shqiptar shënon autogolin më qesharak të javës - Bota Sot
Futbollisti shqiptar shënon autogolin më qesharak të javës

Futboll

E enjte, 22 shkurt 2018

Futbollisti shqiptar shënon autogolin më qesharak të javës

Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 00:26
Kukeli

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Burim Kukeli ka shënuar një autogol qesharak në kampionatin zviceran ditën e sotme.

Kukeli ka qenë i pafat te momenti i krosimit dhe në tentativë për ta larguar topin e shtyu drejt rrjetës së tij.

Sioni e humbi 2-1 sfidën ndaj Luzernit në transfertë.

Autogolin e Kukelit mund ta shikoni në videon e mëposhtme:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test