Nedved: Ta fitojnë Kupën - Bota Sot
Nedved: Ta fitojnë Kupën

Futboll

E enjte, 22 shkurt 2018

Nedved: Ta fitojnë Kupën

Më: 21 prill 2017 Në ora: 13:07
Nedved

Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved, e konsideron si ndeshje shumë të fortë me Monaco-n. “Të luash kundër një skuadre plot me talent të rinj që nuk kanë çfarë të humbasin është e rrezikshme”, ka thënë fillimisht Nedved pas mësimit të kundërshtarit të.

“Në Champions League duhet të bësh më të mirën tënde në çdo ndeshje dhe ky është synimi ynë. Në Barcelonë bëmë një gjë të madhe, por lojtarët tani janë të fokusuar që të fitojnë Kupën”, ka thënë Nedved.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test