"PAN mund të shpërbëhet, AAK dhe Nisma mund të shkëputen nga PDK" - Bota Sot
E enjte, 22 shkurt 2018
  • Krerët e koalicionit PAN

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat