Bikinit që ju bëjnë të dukeni si një modele - Bota Sot
E enjte, 22 shkurt 2018
  • Bikinit që ju bëjnë të dukeni si një modele

    Për të gjitha vajzat që nuk mundën dot të krijonin format perfekte për stinën e plazhit, mos u shqetësoni. Stilistët kanë menduar edhe për ne që nuk i kemi përmasat 90-60-9.

    Për të dalë krenare në plazh, dhe për t’u ndjerë si në pasarela, edhe pse ndoshta me disa kg më tepër, ekzistojnë kostumet e banjës që do të na bëjnë të ndihemi të tilla.

    Ndaj blini një palë rrobe banje si këto në galeri dhe lini mënjanë komplekset, sepse defektet tuaja do të zhduken si me madhi.

    Shfletoni galerinë dhe zgjidhni kostumin tuaj të preferuar.

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat