Princ Harry i entuziazmuar për dasmën - Bota Sot
E hënë, 15 tetor 2018
  • Princ Harry i entuziazmuar për dasmën

    Sot Princ Harry do të martohet me të fejuarën e tij Meghan Markle. Një ditë para dasmës mbretërore, ai u takua me qytetarë të shumtë që po presin për ta parë dasmën. Princi nuk ishte në gjendje të fshehte entuziazmin e tij kur ai buzëqeshi dhe takoi turmën me vëllain e tij jashtë Windsor Castle./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test