Në borë - Bota Sot
E shtunë, 18 gusht 2018
  • Në borë

    Janë disa momente në kohë, që retë thyhen në mënyrë perfekte, dielli shkëlqen pikërisht në vendin ku po qëndron dhe fotografi është në vendin e duhur për të shkrepur foton. Kjo ishte për Charlie Lyons, i cili realizoi foton kur një skiator po skijonte në një maje të thepisur. Fotoja është publikuar tek The Guardian./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test