Publikohet trajlleri i “Bad Times at the Royale” - Bota Sot
Publikohet trajlleri i “Bad Times at the Royale”

Filma

E martë, 21 gusht 2018

Publikohet trajlleri i “Bad Times at the Royale”

Më: 8 qershor 2018 Në ora: 08:16
Bad Times at the El Royale

U publikua trajlleri debutues i Bad Times at the El Royale dhe gjithë yjet e famshëm janë përfshirë në kët dyminutësh.

Kasti i aktorëve përbëhet nga Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson, Jon Hamm, Cailee Spaeny, Lewis Pullman, Nick Offerman dhe Chris Hemsworth dhe filmi pritet të dalë në kinema më pesë tetor të këtij viti.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test