40 të zhdukur nga përmbytja e tragetit - Bota Sot
40 të zhdukur nga përmbytja e tragetit

Evropë

E martë, 18 shtator 2018

40 të zhdukur nga përmbytja e tragetit

Më: 15 maj 2018 Në ora: 18:42
Foto nga vendi i ngjarjes

Një traget është përmbysur sot në pjesën jugperëndimore të Indisë, ku së paku 40 pasagjerë rezultojnë të zhdukur.

Siç njoftojnë autoritetet vendore, trageti u përmbys si pasojë e stuhisë dhe erërave të forta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test