Papa mendon për tërheqje - Bota Sot
Papa mendon për tërheqje

Evropë

E martë, 18 shtator 2018

Papa mendon për tërheqje

Më: 15 maj 2018 Në ora: 13:56
Papa Franchesco

Papa Franchesco deklaroi sot se po mendon për atë se kur mund të jetë koha e duhur për t’u tërhequr nga posti.

Ai ka bërë këto komente në lutjen e mëngjesit dhe Vatikani nuk ka bërë të ditur tekstin e plotë të deklaratës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test