Dalin fotot nga rëzimi i aeroplanit, në mesin e të vdekurve edhe fëmijë - Bota Sot
Dalin fotot nga rëzimi i aeroplanit, në mesin e të vdekurve edhe fëmijë

Evropë

E hënë, 19 shkurt 2018

Dalin fotot nga rëzimi i aeroplanit, në mesin e të vdekurve edhe fëmijë

Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 19:12
Evgeny Livanov

Një fëmijë, dy adoleshentë dhe tre shtetas të huaj janë më mesin e viktimave në aeroplanin e rrëzuar që ka ndodhur sot në afërsi të Moskës.

Siç thuhet njëri nga shtetasët e huaj është shtetas i Zvicrës.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test