50-vjeçari nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh, u gjente numrat e telefonit dhe… - Bota Sot
50-vjeçari nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh, u gjente numrat e telefonit dhe…

Durrësi

E enjte, 20 shtator 2018

50-vjeçari nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh, u gjente numrat e telefonit dhe…

Më: 7 mars 2018 Në ora: 14:51
Ilustrim

Tri vajza të moshës rreth 30 vjeçare kanë bërë kallëzim penal ndaj një burri nga Shijaku që i shqetësonte ato përmes telefonit dhe rrjeteve sociale.

Pasi arrinte t’u gjente numrat dhe adresat e kontaktit, 50 vjecaro me iniciale K.K. i ofendonte rëndë duke përdorur fjalor banal.

Në njoftimin e policisë thuhet: Shtetasi K.K., vjeç 50 banues në Shijak, akuzohet se nëpërmjet rrjetit social dhe telefonit ka dërguar mesazhe denigruese e fyese ndaj shtetases V.H, vjeç 32, banuese në Durrës; ndaj shtetases M.L. vjeç 31, banuese në Durrës dhe ndaj shtetases K.K. vjeç 28, banuese në Shijak.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test