Bota e Yjeve

Transparenca e Kim Kardashian

Bota Sot | 25.04.2013 15:22
Transparenca e Kim Kardashian

Si duket Kanye West ėshtė i detyruar tė bėhet mbrojtės kur Kim Kardashian vesh fustanin e saj tė shkurtėr dhe shumė transparent. 32 vjeēarja e cila ėshtė duke e pritur fėmijėn e saj tė parė mė Kenye West, shkėlqeu tė mėrkurėn nė njė fustan tė shkurtėr tė zi voluminoz.
Fustani ishte shumė i shkurtėr, por kur Kim filloi tė ec shkallėve disa hapa dhe Kanye i doli mbrapa nė mbrojtje fatmirėsisht.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve