Bota e Yjeve

Abbey Clancy shkėlqen nė pasarelė

Bota Sot | 26.10.2012 10:27
Abbey Clancy shkëlqen në pasarelë

Abbey Clancy duket veēanėrisht seksi ndėrsa ecėn mbi pasarelė me tė brendshme. Ajo ishte pjesė e njė ceremonie tė zhvilluar nė Raffles Members Club nė Londėr ku nė qendėr ishte prezantimi i linjės sė veshjeve intime. Tė pranishmit kanė patur mundėsinė tė shohin linjat e saja dhe kėmbėt kilometrike tė ekspozuara me stil dhe sharm.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve