Bota e Yjeve

Kardashian tregon efektet e dietės

Bota Sot | 26.10.2012 09:49
Kardashian tregon efektet e dietës

Kim Kardashian ka dashur tu tregojė miqve dhe fansave efektet e fitnesit nė trupin e saj. Bukuroshja e famshme e botės sė televizionit dhe shoubizit nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės i ka ndarė kėto foto me fansat nė rrjetin social duke zbuluar tanimė marrėdhėnia me tė dashurin Kanye VVest ka ndikuar pozitivisht edhe nė aspektin e linjave dhe mėnyrės se si e mban trupin nė formė.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve