Bota e Yjeve

Njė Katy Perry e frikshme pa makijazh

Bota Sot | 26.10.2012 09:38
Një Katy Perry e frikshme pa makijazh

Ajo ishte ylli i mbrėmjes nė koncertin e sė mėrkurės nė Las Vegas nga ana e presidentit Barack Obama, ku dhe kėrkoi mbėshtetjen pėr kėtė tė fundit nė votimet presidenciale. Dhe, nė koncert ka shkėlqyer, duke u dukur mjaft mirė. Por, nė fotot para koncertit, kur ajo ka qenė duke u pėrgatitur, 28-vjeēarja duket shumė larg vajzės sė shkėlqyer qė shohim zakonisht. Shkak pėr kėtė ėshtė bėrė padyshim fakti qė ajo nuk kishte pėrdorur makijazh gjatė provave.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve