Bota e Yjeve

Krysten me fustanin ‘triplo’

Bota Sot | 24.10.2012 10:58
Krysten me fustanin ‘triplo’

Lėvizje trefishe ajo e artistes amerikane Krysten Ritter. Nė tapetin e kuq brunia 30-vjeēare kishte veshur njė fustan qė i tregonte hapur tre zonat ‘strategjike’. Kėmbėn, shpinėn dhe ijet. Njė zgjedhje pikante qė mund tė lexohet nė dy mėnyra, dėshira pėr tė rėnė nė sy ose sfida me modėn dhe elegancėn.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve