Bota e Yjeve

Bar, nė tapetin e kuq pėr tė harruar kritikat

Bota Sot | 24.10.2012 10:49
Bar, në tapetin e kuq për të harruar kritikat

Nė ditėt e fundit Bar Refaeli ka pėrfunduar edhe njė herė nė faqet e Gossip-eve, pėr shkak tė zakonit qė mendohet se ka pėr tė flirtuar me lojtarėt e futbollit dhe sportistėt tė cilėt kanė nga njė lidhje, duke provokuar kėshtu revoltėn e bashkėshorteve. Por ajo, supermodelja, vazhdo me metodėn e saj. Ja tek e shohim shumė elegante dhe seksi, nė Gabriel Angel’s Ball nė New York. Me njė fustan me njė krahė tė zbuluar, me flokė tė mbledhura, Bar, di gjithėmonė si tė tėrheqė vėmendjen e tė tjerėve.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve