Bar, në tapetin e kuq për të harruar kritikat - Bota Sot
Bar, në tapetin e kuq për të harruar kritikat

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Bar, në tapetin e kuq për të harruar kritikat

Më: 24 tetor 2012 Në ora: 10:49

Në ditët e fundit Bar Refaeli ka përfunduar edhe një herë në faqet e Gossip-eve, për shkak të zakonit që mendohet se ka për të flirtuar me lojtarët e futbollit dhe sportistët të cilët kanë nga një lidhje, duke provokuar kështu revoltën e bashkëshorteve. Por ajo, supermodelja, vazhdo me metodën e saj. Ja tek e shohim shumë elegante dhe seksi, në Gabriel Angel’s Ball në New York. Me një fustan me një krahë të zbuluar, me flokë të mbledhura, Bar, di gjithëmonë si të tërheqë vëmendjen e të tjerëve.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test