Bota e Yjeve

Si e ėma, si e bija: Kim Basinger me vajzėn e saj seksi

Bota Sot | 24.10.2012 10:41
Si e ëma, si e bija: Kim Basinger me vajzën e saj seksi

Mamaja e saj u bė e famshme fillimisht si top modele e mė vonė si aktore, falė pamjes sė saj.Por nuk thonė kot qė molla bie nėn mollė, pasi edhe vajza e Kim Basinger, 17 vjeēarja Ireland Baldwin ėshtė e mrekullueshme.Dyshja duket se po kalon njė kohė tė mirė nė Havai.Ireland, vajza qė 58 vjeēarja ka me aktorin Alec Baldwin, duket se ka pamje modeleje.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve