Bota e Yjeve

Rumer Willis, njė festė e shfrenuar

Bota Sot | 23.10.2012 13:04
Rumer Willis, një festë e shfrenuar

Ajo pėrfundon shpesh nė kopertinat e revistave rozė, pėr shkak tė jetės sė saj. Sė fundmi, Rumer Willis ėshtė fotografuar nė njė festė tė shfrenuar nė Meksikė, nėn konsumin e ekzagjeruar tė alkoolit dhe cigareve. Vajza e aktorėve tė famshėm Bruce Willis dhe Demi Moore, ka qenė nėn shoqėrinė e tė dashurit tė vet dhe disa miqve.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve