Bota e Yjeve

Rita si Marylin Monroe

Bota Sot | 23.10.2012 12:44
Rita si Marylin Monroe

Rita Ora, karakterizohet nga dėshira pėr tė qėnė ndryshe gjithmonė nė paraqitjen e saj sidomos kur ėshtė fjala pėr diēka speciale.
Pėr tė festuar pėrvjetorin e 111-tė departamentit tė dyqanit Bergdorf Goodman nė Nju York , Rita Ora mbėrrin me njė pamje tė re qė ka habitur tė gjithė.
21 vjeēarja elegante pėrveē urimeve tė saj ka marė dhe kritika lidhur me tatuazhet e saj qė nė njė veshje tė tillė do tė ishin mė mirė tė mos ishin.
Nė ceremoninė e pėrurimit edhe emra tė tjera tė ekranit qenė shndėrruar nė ikona bukurie.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve