Bota e Yjeve

Leona Lewis: Fama sjell vetminė

Bota Sot | 23.10.2012 12:39
Leona Lewis: Fama sjell vetminë

Kėngėtarja e famshme britanike Leona Lewis, thotė se e konsideron famėn si diēka ‘vetmitare’. Ylli i muzikės ka zbuluar se ata qė dikur ishin tė afėrt me tė, e kishin braktisur dhe tani ėshtė shumė mė e kujdesshme.
“Nuk kam shumė miq, por ata qė i kam, janė vėrtetė tė afėrt me mua. Viteve tė fundit, shumė miq mė kanė lėnė nė baltė dhe mendoj se kjo ka tė bėjė me famėn time.
Pėr mua fama vetėm sa mė ka sjellė vetminė. Tani duhet tė jem mė e kujdesshme, nė mėnyrė qė tė mos lėndohem sėrish”, ka thėnė ajo.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve