Bota e Yjeve

Aguilerės i ofrohen 1.85 milion paund

Bota Sot | 23.10.2012 11:26
Aguilerës i ofrohen 1.85 milion paund

Christina Aguilera e ka mundėsinė tė fitojė njėsoj sa tė gjitha modelet super elegante. Asaj mėsohet ti jetė ofruar njė marrėveshje me vlerė 1.85 milion paund pėr tė qenė imazhi i njė faqeje interneti pėr prezantimin e femrave tė bėshme nė peshė. Organizatorėt i kanė kėrkuar Christinės tė jetė imazh duke ndihmuar femrat nė peshė tė gjejnė shpirtrat binjakė. Pak mė parė Aguilera deklaroi se ndjehet krenare pėr format trupore ndėrsa insistoi se nuk i pėlqen tė veshė tė brendshme.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve