Bota e Yjeve

Heidi Montag ka ē'far tė tregoj

Bota Sot | 21.10.2012 16:37
Heidi Montag ka ç

Pasi i ėshtė nėnshtruar dhjetra operacioneve plastike Heidi Montag ėshtė krenare tė shfaqet nė “Vegas skript club”. Kėtė javė ajo pohoi se ka shpenzuar jo pak por 1 milion dollarė pėr shėrbimet e saja. Teksa pozonte pėrpara kamerave dhe paparacėve, 26 vjeēarja ėshtė shfaqur pa reēepeta dhe duket qartazi gjoksi i saj i zmadhuar.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve