Bota e Yjeve

Kelly Brook e veshur ... por joshėse!

Bota Sot | 21.10.2012 16:10
Kelly Brook e veshur ... por joshëse!

Zakonisht ne e kemi parė atė duke pozuar me tė brendshme, pėr tė admiruar trupin e saj seksi. Por, modelja britanike Kelly Brook kėtė radhė ėshtė shfaqur me njė veshje meshini, pėr njė shfaqje franceze. E megjithatė, ajo duket sėrish shumė seksi, sidomos nė pjesėn e gjoksit tė saj tė bollshėm.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve