Bota e Yjeve

Skena " tė detyrueshme" romantike pėr Natalie Portman

Bota Sot | 21.10.2012 14:01
Skena " të detyrueshme" romantike për Natalie Portman

Aktorja Natalie Portman ėshtė propozuar pėr martesė nga kolegu i tij Michael Fassbender por fituesja e ēmimit Oscar pėr herė tė dytė brenda njė viti e ka parė veten nuse nė njė tjetėr projekt, atė tė “Terence Malick”. Filmi ėshtė regjistruar nė Teksas dhe nė qendėr tė tij ėshtė sena ku Natalie vishet nė tė bardha si nuse. Momente qė mund ti shikoni edhe ju paraprakisht nė kėto foto.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve