Bota e Yjeve

Lisa Madden po bėhet njė supermodele

Bota Sot | 21.10.2012 12:21
Lisa Madden po bëhet një supermodele

Lisa Madden zbulon se qė prej kohėsh kur ka nisur tė modelojė po e shijon nė maksimum jetėn pėrballė kamerave. Bukuroshja 19 vjeēare ka pėrfunduar xhirimet pėr edicionin e katėrt tė “Ireland’s Next Top Model” duke garantuar vlerėsim pozitiv edhe nga supervizorja e saj Elle Macpherson.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve