Bota e Yjeve

Taylor Momsen kthehet tek ‘Gossip Girl’

Bota Sot | 21.10.2012 12:02
Taylor Momsen kthehet tek ‘Gossip Girl’

I mirėpritur kthimi nė ‘Gossip Girl’ i Taylor Momsen, artistes qė interpreton Jenny Humphey. Taylor e kishte lėnė serialin pėr tė ju dedikuar me shumė karrierės sė saj si kėngėtare. Sė fundi ajo na ka befasuar pasi ka dalė nudo pėr videon e re tė grupit tė saj, i Pretty Reckless, ‘Under Water’.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve