Bota e Yjeve

Selena Gomez, sa ndryshe duket pa makijazh

Bota Sot | 20.10.2012 23:31
Selena Gomez, sa ndryshe duket pa makijazh

Ajo ėshtė idhulli i adoleshentėve nė mbarė botėn. Por ylli i muzikės dhe ekranit, Selena Gomez, dukej krejt ndryshe pa makijazh dhe e veshur nė mėnyrė rastėsore.

Ajo ėshtė fotografuar duke dalė nga Qendra e Kėrkimeve Pediatrike e Steven Spielberg nė Beverly Hills.

Duhet thėnė se ajo ndryshon shumė nga Selena qė shohim nė tapetin e kuq.

20 vjeēarja ėshtė ambasadore e UNICEF dhe ka bėrė thirrje sė fundmi nė pėrkrahje tė 14 vjeēares nga Pakistani, Malala Yousafzai, qė u qėllua nga talibanėt vetėm pse kėrkon qė vajzat tė kenė tė drejtėn tė shkollohen.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve