Bota e Yjeve

Victoria Silvstedt, linja tė pėrsosura

Bota Sot | 19.10.2012 22:55
Victoria Silvstedt, linja të përsosura

Ajo ėshtė 38 vjeē tashmė, por kjo nuk ka ndikuar qė tė humbasė shkėlqimin e saj. Kėtė gjė, modelja suedeze Victoria Silvstedt e ka treguar teksa ėshtė shfaqur nė plazhet e Majemit. E veshur me njė fustan tė kuq, shumė tė shkurtėr dhe tė ngushtė, 38-vjeēarja e ka pasur tė vėshtirė qė tė mos ekspozonte hiret e saj.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve