Bota e Yjeve

Joanna Krupa s’duket e shqetėsuar pse i duken ato

Bota Sot | 19.10.2012 22:53
Joanna Krupa s’duket e shqetësuar pse i duken ato

Fotografėt qė ndjekin nga pas modelen dhe aktoren polako- amerikane, Joanna Krupa, do kenė shqyer sytė kur e kanė parė se ajo po dilte pėr nė njė restorant me tė fejuarin e saj, e veshur nė kėtė mėnyrė. Modeles, qė shumė e krahasojnė me Heidi Klum, i dukej gjoksi, edhe pse ajo kishte veshur njė bluzė sipėr.

Por ajo nuk dukej aspak e shqetėsuar nga kjo gjė.

33 vjeēarja qė ka pozuar pėr Playboy nuk dukej nė siklet, por as i dashuri i saj, Romain Zago, pronar i klubit tė famshėm tė natės Zago.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve