Bota e Yjeve

Robbie, e sigurtė qė je i martuar pas kėsaj performance?

Bota Sot | 19.10.2012 13:05
Robbie, e sigurtë që je i martuar pas kësaj performance?

Ai ėshtė njė burrė i martuar dhe pėr mė tepėr ėshtė bėrė baba vetėm pak javė mė parė. Por, kjo gjė nuk e ka penguar Robbie Williams pėr njė performancė vėrtet tė nxehtė tė enjten nė Itali, gjatė spektaklit X Factor. Kėngėtari ėshtė shoqėruar gjatė performancės sė tij nga njė balerinė, e cila ka qenė topless, ndėrsa Robbie pėrpiqej qė modestisht tė mbulonte gjoksin e saj.
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve