Bota e Yjeve

Carmen Electra, 40 vjeēare e nxehtė

Bota Sot | 19.10.2012 12:06
Carmen Electra, 40 vjeçare e nxehtë

40 vjeēarja Carmen Electra rrėfehet pėr revistėn “Glamoholic” se shumė shpejt ka ndėrmend tė publikojė njė kėngė. Carmen ėshtė nė kopertinėn e revistės pėr muajin tetor dhe thotė se mė 13 nėntor sjell para publikut kėngėn me titull “I Like It Loud”. Electra e cila ka katėr vite qė shoqėrohet me Rob Patterson thotė se regjistrimi i kėngės e ka bėrė tė ndjehet mjaft mirė pasi bota e muzikės ėshtė diēka qė e dėshiron shumė.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve